Marki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
15 000 000 PLN
Powierzchnia
1 200 m2
Liczba pokoi
20

DO SPRZEDANIA GOTOWY OBIEKT POD HOTEL
----------------------------------------
Kontakt: Rafał Skonieczny tel. 504-006-370Do sprzedania gotowy obiekt pod usługi hotelowe o łącznej powierzchni 1200 m2, składający się z 20 gotowych pokoi  oraz sali bankietowej i  konferencyjnej. Każdy pokój posiada własną łazienkę. Dodatkowo poza pokojami są 3 oddzielne łazienki i toalety.  Istnieje również możliwość dostosowania obiektu o dodatkowe kilka pokoi. Obiekt ogrodzony i zamykany, z dużą ilością miejsc parkingowych, znajduje się na dużej działce otoczonej zielenią.  Miejsce ciche i spokojne, z dużym potencjałem.  W sąsiedztwie niskiej zabudowy, sklepów oraz dobrze skomunikowany. 
Cena sprzedaży 15 000 000 zł.
Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.


----------------------------------------------
Kontakt Rafał Skonieczny 504-006-370


  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Rafał Skonieczny

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RADAR HOUSE Dariusz Skonieczny dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RADAR HOUSE Dariusz Skonieczny z siedzibą przy Widok 10, I piętro, pok. 3, 00-023 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres darek.skonieczny@radarhouse.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu