Pruszków

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 500 000 PLN
Powierzchnia
1 000 m2
Liczba pokoi
20

DO SPRZEDANIA DUŻY ZAKŁAD GALWALIZACYJNY W PRUSZKOWIE
--------------------------------------------------------
kontakt: Dariusz Skonieczny tel. 504-006-370
----------------------------------------
Do sprzedania budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 1000 m2, postawiony na działce 985 m2, składający się z trzech kondygnacji: parteru, gdzie mamy odlewnię, magazyny, ekspozycję, pomieszczenie kompresora, pomieszczenia biurowe i socjalne; piętra I , gdzie znajduje się magazyn formierzy, odlewnia, szlifiernia, warsztat konserwatora, laboratorium, umywalnia, piętra II, gdzie mamy pomieszczenia socjalne, toalety, prysznice, pokój wypoczynku. 
Dla przedmiotowej nieruchomości obowiązują zapisy Decyzji Nr 310/99 o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu Prezydenta Miasta Pruszkowa z dnia 20.09.1999 roku.
Warunki wynikające z ustaleń Miejscowego Planu Ogólnego Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Pruszkowa dla strefy magazynowo - składowej. Przeznaczenie:
tereny pod obiekty baz, składów, magazynów, handlu hurtowego, konfekcjonowania i przygotowania do sprzedaży detalicznej, baz transportowych, baz przeładunkowych itp.
Dopuszcza się lokalizowanie obiektów produkcji, uciążliwych usług i rzemiosła, hoteli, moteli, obiektów gastronomicznych, handlu detalicznego, kultury, sportu, obiekty mieszkaniowe mogą być zlokalizowane tylko w wyznaczonych obszarach strefy.
Cena budynku wraz z działką to 3.500.000 zł. Istnieje możliwość dokupienia działki niezabudowanej obok, o powierzchni około 1000m2, która jest wykorzystywana na parking dla 31 samochodów.
----------------------------------------
kontakt: Dariusz Skonieczny tel. 504-006-370

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska
Dariusz Skonieczny

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RADAR HOUSE Dariusz Skonieczny dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RADAR HOUSE Dariusz Skonieczny z siedzibą przy Widok 10, I piętro, pok. 3, 00-023 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres darek.skonieczny@radarhouse.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu