Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 395 680 PLN
Powierzchnia
63,44 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

DO SPRZEDANIA APARTAMENT W WIDOKIEM NA JEZIORO I PARK SKARYSZEWSKI.
--------------------------------------------------------
Kontakt Dariusz Skonieczny tel. 504-006-370


Do sprzedania apartament w Rezydencji Stanisława Augusta Poniatowskiego. Apartament o łącznej powierzchni 63,44 m2  usytuowany na 4 piętrze. Składający się z pokoju dziennego  z aneksem kuchennym o  powierzchni 19,46 m2, sypialni o powierzchni 12,41 m2, pokoju o powierzchni 14,32 m2, holu o powierzchni 9,94 m2 oraz słonecznego tarasu o powierzchni 7,39 m2.  Z okien apartamentu rozciąga się widok na park oraz panoramę centrum Warszawy.  Mieszkanie wyposażone jest w światłowód i łącze RTV, atestowane drzwi antywłamaniowe,  oraz przeszkloną elewację zapewniającą odpowiednie nasłonecznienie. Cztero- i pięciopiętrowa zabudowa o klasycznej architekturze i najwyższym standardzie wykończenia zapewnia niepowtarzalny widok na zieleń Kamionkowskich Błoni Elekcyjnych. Przeszklona elewacja zapewni przyszłym mieszkańcom niepowtarzalny widok na jeden z najładniejszych warszawskich parków.
Przestrzeń wspólna została przemyślana tak, by służyć zarówno dzieciom jak i dorosłym. Bezpieczny plac zabaw, liczne lokale usługowe, system kontroli dostępu na teren osiedla.
Luksusowa inwestycja w centrum prawobrzeżnej Warszawy położona jest: kilkanaście minut samochodem od centrum, kilka minut samochodem od Galerii Wileńskiej, w bliskiej odległości od przystanków tramwajowych, autobusowych oraz II linii metra, nieopodal głównych szlaków komunikacyjnych miasta. 
Kolejnym atutem jest otoczenie. Sąsiedztwo Parku Skaryszewskiego, jednego z najpiękniejszych parków w Polsce, winiarni, restauracji, kafejek, sklepów, szkół, przedszkoli i  fabryki Wedla.
Cena to 22 000 zł /m2. + 100.000 zł. garaż o miejsce na rowery.
Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

---------------------------------------------
Dariusz Skonieczny tel. 504-006-370

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Dostępne w okolicy: Gimnazjum, Jezioro, Park, Restauracja, Sklep, Fitnes, Szkoła, Komenda policji, Bar, Apteka, Żłobek, Przedszkole, Bank, Szpital, Przychodnia lekarska, Plac zabaw
  • Komunikacja: Tramwaj, Kolej, Metro, Autobus
Dariusz Skonieczny

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RADAR HOUSE Dariusz Skonieczny dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RADAR HOUSE Dariusz Skonieczny z siedzibą przy Aleje Jerozolimskie 89/43, 02-001 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres darek.skonieczny123@gmail.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu