Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
38 000 PLN
Powierzchnia
250 m2
Piętro
Parter

DO ODSTĄPIENIA DZIAŁAJĄCY BAR, RESTAURACJA W SAMYM CENTRUM WARSZAWY
------------------------------------------------------------------------
kontakt: Dariusz Skonieczny tel. 504-006-370
----------------------------------------
Do odstąpienia, działający, w pełni wyposażony bar, restauracja na jednej z imprezowych ulic Warszawy. Lokal o powierzchni 250 m2, bardzo dobrze wyeksponowany, z dużymi witrynami, wyposażony w wentylację mechaniczną. Przed lokalem miejsce na ogródek piwny, zgoda na alkohol ABC, możliwość działalności 24 h. Miejsce o bardzo dużym natężeniu ruchu, imprezowe, okolica licznych lokali gastronomicznych, restauracji, klubów muzycznych, barów. Miesięczny czynsz najmu 38.000 zł. netto. ODSTĘPNE. 
----------------------------------------
kontakt: Dariusz Skonieczny tel. 504-006-370

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Dariusz Skonieczny

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RADAR HOUSE Dariusz Skonieczny dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RADAR HOUSE Dariusz Skonieczny z siedzibą przy Widok 10, I piętro, pok. 3, 00-023 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres darek.skonieczny@radarhouse.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu