Warszawa, Targówek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
20 000 PLN
Powierzchnia
180 m2
Piętro
Parter

DO WYNAJĘCIA LOKAL POD GASTRONOMIĘ PRZY SAMEJ STACJI METRA NA TARGÓWKU. 
.---------------------------------------------------------------------------
Kontakt: Dariusz Skonieczny tel. 504-006-370 

Do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 180 m2, składający się z trzech poziomów tj.: poziom -1  (60 m2) gdzie mamy kuchnię produkcyjną, magazyny, pomieszczenia socjalne,
parter (60 m2) sala konsumpcyjna, kuchnia wydawkowa, piętro 1 (60 m2) sala konsumpcyjna, toalety dla gości. Lokal bardzo dobrze wyeksponowany przy samej stacji metra.
Miejsce o bardzo dużym  natężeniu ruchu. Przed lokalem miejsce na ogródek letni. Zgoda na alkohole typu: ABC. Propozycja idealna na wszelkie rodzaje gastronomi np.:
kuchnię azjatycką, polską, pizzerię, pub, itp. Miesięczny czynsz najmu 20.000 zł. netto. 

---------------------------------------------------------------------------
Kontakt: Dariusz Skonieczny tel. 504-006-370 


  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak

RADAR HOUSE Dariusz Skonieczny

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RADAR HOUSE Dariusz Skonieczny dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RADAR HOUSE Dariusz Skonieczny z siedzibą przy Aleje Jerozolimskie 89/43, 02-001 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres darek.skonieczny123@gmail.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu