Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
651 000 PLN
Powierzchnia
93 m2
Piętro
Parter

DO SPRZEADNIA LOKAL MIESZKALNO- BIUROWY W CENTRUM WARSZAWY
---------------------------------------------------
Kontakt Rafał Skonieczny tel. 504-006-370Do sprzedania lokal o łącznej powierzchni 93 m2. Wejście do lokalu jest bezpośrednio z ulicy. Lokal składa się z  piętra na którym znajdują się dwa pomieszczenia biurowo- mieszkalne i łazienka, oraz poziomu -1 czyli  piwnicy o powierzchni ok 30 m2.  Lokal  znajduję się w bardzo dobrej lokalizacji, w Centrum Warszawy.  W pobliżu głównych arterii komunikacyjnych. W pobliżu liczne sklepy, restauracje, biurowce, hotele oraz lokale usługowe.
Cena sprzedaży 651 000 zł. 
Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.----------------------------------------------------
Rafał Skonieczny 504-006-370

  • Alarm: Tak
  • Winda: Tak
Rafał Skonieczny

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RADAR HOUSE Dariusz Skonieczny dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RADAR HOUSE Dariusz Skonieczny z siedzibą przy Aleje Jerozolimskie 89/43, 02-001 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres darek.skonieczny123@gmail.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu