Warszawa, Ochota

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
10 500 000 PLN
Powierzchnia
701 m2
Piętro
Parter

DO SPRZEDANIA DUŻY LOKAL USŁUGOWO-HANDLOWY, AKTUALNIE RESTAURACJA ,, KREDENS" , W CENTRUM WARSZAWY
==============================================================================
kontakt: Dariusz Skonieczny tel. 504-006-370
-----------------------------------------
Lokal o powierzchni całkowitej 701 m2 zlokalizowany w samym Centrum Warszawy, przy ul,. Al. Jerozolimskie 111, składa się z parteru o powierzchni 400 m2 typu open space, gdzie znajduje się wydzielona kuchnia i sala konsumpcyjna, piętra gdzie mamy powierzchnię 150 m2 podzieloną na pomieszczenia typu VIP room, oraz poziomu -1 o powierzchni 150 m2 gdzie znajdują się magazyny, chłodnie, pomieszczenia socjalne. Lokal posiada duże witryny, wyeksponowane na ulicę, trzy niezależne wejścia. Przed głównym wejściem znajduje się ogródek letni i parking samochodowy. Z tyłu lokalu rampa rozładunkowa, gdzie mogą podjeżdżać duże samochody ciężarowe. W lokalu zamontowana jest winda towarowa, wentylacja mechaniczna, klimatyzacja. Lokal posiada wszystkie niezbędne odbiory sanitarne i technologiczne, oraz pełną koncesję alkoholową ABC., do prowadzenia restauracji.  W lokalu można prowadzić praktycznie każdą działalność, od restauracji, do dużego sklepu spożywczego, salonu samochodowego, kliniki medycznej. Bardzo duże natężenie ruchu pieszego i samochodowego.
 Proponowana cena zakupu to 10500.000 zł. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
-------------------------------------------------------------------------------
kontakt: Dariusz Skonieczny tel. 504-006-370

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Winda: Tak
Dariusz Skonieczny

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RADAR HOUSE Dariusz Skonieczny dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RADAR HOUSE Dariusz Skonieczny z siedzibą przy Aleje Jerozolimskie 89/43, 02-001 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres darek.skonieczny123@gmail.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu